14 лютого 2011

Subject: Як вимерзли білки

Тварини,

Сьогодні почалось моє життя без машини. 5 років за кермом і повна дезорієнтація в часі та просторі метро-маршруткової реальності. Але навіть незважаючи на -15, я вже відчуваю не лише мінуси пересування на своїх двох, але й купу приємних дрібниць. Якщо застосувати правильний позитивний підхід, то на кожну тезу знайдеться своя антитеза.

А!!! Холодно п….ц!!!!!
ЗАТЕ: можна пропускати ранкову зарядку. В маршрутці гарантований фітнес, в метро – трекінг, по дорозі до офісу – біг з перешкодами. І я в чудовій фізичній формі! Свіже морозне повітря допомагає оновленню клітин та гарній циркуляції крові (щось типу того).

Чого моя сумка така важка?
ЗАТЕ: хм, здається, я вже рік ношу в ній лосьйон для засмаги, 4 записники, 50 дисконтних карток і прочитану ще восени книжку … Тотальна чистка сумки! Скажу «ні» всякій фігні

Працюю на набойки для черевичків
ЗАТЕ: думаю в 100 євро я вкладусь, бо це був мій бюджет на пальне J Прощавайте замшеві черевички, шнуровані чобітки і 15 сантиметрові підбори. Білка виходить на стежину цивільного транспорту в модних чоботах на тракторцях!!! До речі, корисно, щоб не було раптом варикозного розширення судин чи ще якої напасті.

Чого дорога на роботу така довга? 45 хв?!
ЗАТЕ: бадьора та активна залітаю із спізненням в 20 хвилин. Кава – прекрасна! Так є ж що нею гріти, не те, що коли за 10 хвилин доїхала і навіть нюхнути повітря не встигла. А книжки, книжки!!! Їдеш собі, по сторонам не дивишся і читаєш – краса! І взагалі – приходиш на роботу вже в повній бойовій готовності – стільки всього вже відбулось вранці!!

І ще. Я принципово виклала з сумки окуляри. Сіла сьогодні в метро не в тому напрямку, нічого – повернулась. Зате очі треную.

Людоньки!!! Хочу машину!!! Продала – тепер доведеться купити хутряні штанці на заміну, бо хвіст мерзне.

Ваша

4 коментарі:

MAVERICK сказав...

з-за цього ідіотського холоду вперше за 10 років запізнився в ідіотську школу ( мені більше хотілось поголитись аніж виходити на двір). коли одягаю шапку перед виходом зі школи, а ті хто виходять переді мною відчиняють двері, і я відчуваю холодний подих лютого... Тоді, не зважаючи на День Святого Валентина (ненавиджу це свято), хочеться, щод на ганку стояв малесенький чорний Туарежик, який відвезе мене в сусідній дім, додому...

Squirreldom hostess сказав...

Нічого, кажуть це не надовго - ще тиждень і набухнуть бруньки, пташки цвірінчатимуть.... зима ж скоро вже закінчиться!

MAVERICK сказав...

Бачила нові "старі" пісеньки?

Bilka сказав...

Так, класні:) носталжи...