30 травня 2010

Щастя – це «БАХ!»

«Щастя – це як примара, яку так хочеться упіймати та володіти нею, але в той самий час розумієш, що воно не вічне». «Щастя – це коли тебе розуміють». «Щастя – це філософська категорія, яка передбачає найвище задоволення життям»………………І це лише перші визначення, які вивалив Google на запитання «Що таке щастя?». Песимістично. Сьогодні я роздумую, що означає щастя для мене. Моє щастя не має нічого спільного із тими визначеннями. Перше формулювання – утопія, друге – природне бажання, третє – позитивний настрой до життя. Моє ж щастя – абсолютно визначений фізичний стан. Настільки, що я відчуваю як виробляються гормони та інші хімічні штуки. Вони заповнюють мій мозок, пливуть в моїх венах та вибухають десь на рівні грудей. Як тільки я це зрозуміла, одразу ж вирішила занотувати.

Як воно народжується? Коли довго-довго чогось хочеш, або чекаєш, або досягаєш, або все разом, або в окремості. Коли нарешті твоя мрія здійснюється - тоді і приходить щастя. Раз – накрило першою хвилею. Ковток повітря – два накрило…
Скільки воно триває? Це не секунда, і не година – це декілька днів. І я підозрюю їх можна якось подовжити. Днів повних ейфорії і невагомості. Можливо людство прагне відчувати знову і знову ці дні, коли думає, що шукає щастя?
На що це схоже? Однозначно - на оргазм. Розумієш, що він от зараз буде. Раз – і пішло. І так 2 дні. І помножене на 100. І ті самі сльози, і неконтрольований сміх. Моє щастя – це коли «БАХ!».
Що мені найбільше у ньому подобається? Я ходжу і тупо посміхаюсь сама собі. Якоїсь миті ейфорія настільки проникає в мене, що я забуваю причину свого щастя. Я запитую себе – чому мені так гарно, чому я відчуваю цілісність і безпеку? Одразу ж згадую – і тепло розливається всім тілом. В мозку стукочуть сотні молоточків – «я герой!», «невже я не сплю?!», «дякуююю!», «я щаслива», «щаслива», «щаслива»!!!!!

Це не означає, що решту часу я нещаслива. Бо нещастя (біль) – тому і антонім щастю, бо теж триває якийсь лише час. Можливо на рік є 2-3 дні щастя, 2-3 дні нещастя. А все інше – життя. І тільки від тебе залежить як ти будеш його називати і жити. Мені подобається - радість, насолода, гармонія, натхнення. Найвища міра гармонії – це коли ти розумієш, що твоє життя радісне і позитивне, але на додачу ще й хочеш більшого - «БАХ!»

2 коментарі:

ash-berryy сказав...

Круто, а й справді, Щастя просто можна називати БАХ! і все зразу зрозуміло.

Хоча в декого це може бути не БАХ, а ВАУ, УРРА, ЖЕЕСТЬ))), ГИИ, ІГО-ГО..))

Squirreldom hostess сказав...

Іго-го:) Це у кого таке щастя, а?:)