11 жовтня 2010

Ліфчик на капоті

BRABUS – крута тюнингова компанія, яка робить з Мерседесів надпотужні літаючі (чи їздячі) прилади. Мені особисто дуже подобається - я б точно не відмовилась!

Раніше по Києву багато «брабусів» їздило, правда було це в 90-х і здебільшого весь тюнінг закінчувався на гордо приліпленому “BRABUS” та, в кращому випадку, чудернацькими дисками. Знали б тоді ті хлопці із шарпейними шиями, які тюнингували свої мерси на борщагівських сміттярках, як можна розтлумачити цю круту назву, то не заздрю я тим підпільним художникам, які ліпили блискучі букви на капоти.

Розберемо слово BRABUS на складові. Створене воно із двох частин – це перші три літери з імен засновників цього бренду, Klaus Brackmann та Bodo Buschmann. Дуже незатійливий спосіб назвати новий бренд. «Натала» (Наташа + Алла), «H&M» (Hennes & Mauritz) - таких назв купа – від Оболоні до Швеції (ага, H&M швецька, а не німецька марка). А хтось пробував подивитись на назву Brabus неупередженим оком? Наприклад, жіночим оком? І що ж виходить? Давайте розкладемо її на BRA + BUS. Ще 15 хвилин назад я не знала, хто такі Бракман та Бусман, але я точно знаю, що таке «бра» і що таке «бас». Якщо хтось ще не здогадався про що я, то от вам і тлумачення із вікіпедії:

Bra is an article of clothing that covers, supports, and elevates the breasts. Most bras are designed to be form-fitting and to lift the breasts off the chest wall if they sag and to restrain their movement.

Слово bus перекладу не потребує…)

Навіть зміст в таку дурну ідею можна помістити – ліфчик це ж теж свого роду тюнінг…))
Зараз люди у нас виховані і гламурні – їх не злякаєш всякими там ліфчиками на автобусах, а от у 90-х…. хотіла б я побачити вираз обличчя якогось «братка», коли б він зрозумів, що возить ліфчик на капоті)))

6 коментарів:

MAVERICK сказав...

якшо ти маєш на увазі "кубик" брабусовський, то він мало чим відрізняється від звичайного G-class (зовні) але там такий двигун.. я б хотів такий кубик рубик.

Bilka сказав...

У нас я в основному кубіки і бачила:) Згодна - гарна машинка!

MAVERICK сказав...

браткова

MAVERICK сказав...

а купе брабусовські настільки потужні, що якби не ограничювач обертів,, то колеса у шинах прокручувались...

Bilka сказав...

ага, браткова:)

купе мені дужче подобаються! Так, таку машинку треба обережніше, а то можна і взлетіти...

MAVERICK сказав...

але мені подобається DAHLBACH яка займається тюнінгом ауді. а ще мені подобаєься пятірка БМВ (стара), як у фільмі "Жмурки". Браткова